skip to Main Content

Jak na nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Rychlá Půjčka Bez Registru Od COOL Money

Důvody, proč sáhnout po půjčce bez registru a potvrzení příjmu, jsou různé. Hlavním problémem bývá nedostatečná bonita či příliš nízký příjem. Půjčka od banky je obvykle výhodnější než půjčka od nebankovní společnosti, ale vyžaduje spoustu nezbytných dokumentů a klade na klienta vyšší nároky. Úroková sazba a podmínky úvěru jsou stanoveny pro každého klienta zvlášť na základě jeho bonity.

Existuje však skupina klientů, kterým banka prostě nepůjčí. Jedná se o rizikovou skupinu, do které patří důchodci, matky na mateřské dovolené nebo nezaměstnaní. Pokud patříte do této skupiny lidí a potřebujete si nutně půjčit peníze, i pro vás existuje řešení. Půjčka bez registru a potvrzení příjmu, kterou nabízejí především nebankovní společnosti – rychle a bez zbytečných potíží.

Jaké hlavní benefity vám půjčky bez registru a potvrzení příjmu přinášejí?

 • Tento typ úvěru je vhodný pro každého klienta
 • Půjčku si můžete bez problémů zařídit z pohodlí domova snadno a rychle.
 • Peníze se mohou připsat téměř okamžitě na váš účet během pár minut
 • Nízké požadavky nebankovních společností na klienta
 • Jedná se o neúčelové půjčky – peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné

Charakteristika nebankovních půjček bez registru a potvrzení příjmu

Někteří nebankovní věřitelé nabízejí půjčky ihned na účet žadatelům, kteří mají negativní záznamy v úvěrové historii, nebo nemají dostatečný prokazatelný příjem. I když si možná říkáte, že může být náročné, ne-li nemožné, získat v takové situaci půjčku, není to úplně pravda.

Samozřejmě, může být obtížné získat půjčku se špatnou bonitou, někteří věřitelé, včetně těch, které naleznete v tomto srovnání, však jsou ochotní poskytnout finanční prostředky žadatelům s negativními záznamy v úvěrových registrech či minimálním příjmem. Neznamená to, že by tito věřitelé do registrů dlužníků nenahlíželi vůbec – zákon jim tuto povinnost ukládá. Drobné prohřešky v úvěrové historii, které vám zamezily v získání bankovní půjčky, však pro tyto věřitele obvykle problém nejsou. Minimální požadavky se u jednotlivých věřitelů běžně liší, podmínky pro získání půjčky bez registru a potvrzení příjmů však může splnit téměř každý žadatel s výjimkou žadatelů v exekuci či insolvenci.

Žadatelé se špatnou bonitou obvykle obdrží vysoké úrokové sazby a nižší úvěrové limity, pokud však potřebují získat rychle drobnou finanční injekci, mohou být právě tyto úvěry východiskem ze svízelné životní situace.

Přemýšlíte, jak získat výhodnou půjčku bez registru a potvrzení příjmu? Zvažte následující rady:

 • Srovnejte výši úrokových sazeb: Protože úrokové sazby do značné míry závisí na vaší bonitě, je pravděpodobné, že budete mít nárok na poměrně nevýhodnou úrokovou sazbu. To ovšem neznamená, že mezi těmito půjčkami nepanují rozdíly. Máte-li na výběr z vícero variant, volte nižší úrokovou sazbu.
 • Zkontrolujte si, zda vám nebudou účtovány další poplatky: Někteří poskytovatelé nebankovních půjček si neúčtují žádné poplatky za poskytnutí půjčky, poplatky za pozdní splátky nebo sankce za předčasné splacení. Jsou však i tací, kteří si mohou účtovat všechny tyto poplatky nebo alespoň některé z nich. Při porovnávání půjček bez registru a potvrzení příjmu se nezapomeňte podívat na strukturu poplatků nad rámec potenciální úrokové sazby, kterou můžete získat.
 • Zhodnoťte možnosti zákaznické podpory věřitele. Pokud jste si našli vhodné věřitele, je tu ještě jedna věc, kterou je třeba zvážit před podpisem smlouvy o půjčce. Ačkoli se zákaznická podpora nemusí zdát jako velký problém, může znamenat obrovský rozdíl, pokud se setkáte s problémy se splácením nebo budete čelit finančním potížím během doby splácení. Projděte si možnosti zákaznického servisu věřitele a přečtěte si recenze, abyste se ujistili, že vám věřitel bude vyhovovat.
Získání výhodné půjčky

Jak byste měli postupovat, hodláte-li získat výhodnou nebankovní půjčku bez registru a potvrzení příjmu?

Získat úvěr s negativními záznamy v registrech dlužníků nebo nízkým oficiálním příjmem není nemožné, ale může to od vás vyžadovat určitou práci navíc. I když se postup může lišit v závislosti na vaší bonitě a věřiteli, zde jsou obecné kroky, kterých byste se měli držet:

 1. Zkontrolujte své úvěrové registry: Skutečně je třeba žádat o půjčku u nebankovní společnosti? Není ve vašich možnostech dokonce získat bankovní půjčku s výhodnými úvěrovými podmínkami? Pokud jste tak ještě neudělali, zažádejte si nejdříve o půjčku v bance (nemusí vás nutně odmítnout), nebo si alespoň zkontrolujte úvěrové registry.
 2. Zhodnoťte svůj rozpočet: Před hledáním vhodného věřitele zhodnoťte svůj rozpočet a uvědomte si, jak vysoký úvěr si můžete dovolit. Pokud si vezmete příliš vysokou půjčku, může se stát, že budete mít v budoucnu potíže s plněním splátkových závazků, a ještě více poškodíte svou bonitu, nebo dokonce upadnete do dluhové pasti.
 3. Proveďte srovnání nabídek od více věřitelů: Díky využití srovnání nebankovních půjček si můžete ověřit, jaké podmínky byste po schválení obdrželi. Můžete tak jednoduše na jednom místě porovnat dostupné nabídky a zvolit tu nejvýhodnější pro vaši situaci.
 4. V případě potřeby přidejte spoludlužníka: Chcete-li zvýšit šanci, abyste získali lepší podmínky, zvažte přidání spoludlužníka – ručitele. Spoludlužník je osoba, která souhlasí se splácením půjčky za vás, pokud ji nesplatíte, což snižuje riziko, které pro věřitele představujete.
 5. Podejte žádost: Jakmile najdete nejvhodnějšího věřitele pro vaši situaci, podejte online žádost. Připravte se na poskytnutí svých osobních údajů a dalších informací, jako je email, telefonní číslo a číslo bankovního účtu.
 6. Splácejte půjčku: Jakmile vám věřitel půjčku schválí a vyplatí peníze, je čas začít půjčku splácet. Nastavení trvalého příkazu je spolehlivý způsob, jak nikdy nezmeškat žádnou splátku.

Nejčastější dotazy

Kolik peněz si můžu jako žadatel s nízkou bonitou půjčit?

Poskytovatel úvěru obvykle určí maximální výši úvěru právě na základě vaší bonity. Pokud máte špatnou bonitu, nemůžete očekávat, že vám nebankovní věřitel půjčí statisíce korun. Obvykle se výše půjček bez registru a potvrzení příjmu pohybuje v řádově nižších desítkách tisíc korun.

Mohu získat půjčku bez kontroly registru dlužníků?

I když jsou tyto půjčky inzerované jako „bez registru“ pravdou je, že je kontrola registrů dlužníků ze zákona vyžadovaná. Tito věřitelé však obvykle nemají problémy s negativními záznamy v registrech dlužníků a bonitu klienta hodnotí alternativním způsobem. Věřitelé mohou také vyžadovat zajištění – osobní majetek, který slouží k zajištění půjčky a který může věřitel zabavit, pokud nejsou dodrženy podmínky splácení.

Jsou půjčky bez registru rizikové?

Kdykoli získáte půjčku bez registru, podstupujete určitou míru rizika. Většina z těchto půjček sice není zajištěná, což znamená, že k zajištění půjčky nemusíte poskytnout zástavu (vyhnete se tak ztrátě osobního majetku v případě nedodržení podmínek splácení), ale i tak riskujete další snížení své bonity, pokud nebudete dodržovat měsíční splátky.

Mohu získat tuto půjčku ihned na účet?

O půjčku můžete požádat online a v ideálním případě budete mít peníze na účtu téměř okamžitě.

Jak dlouho se obvykle půjčky bez registru a potvrzení příjmu splácí?

Délka splácení úvěru obvykle do značné míry závisí na výši poskytnuté půjčky. Protože jsou tyto půjčky obvykle nižšího rázu, je běžné splácení prostřednictvím jediné měsíční splátky.

Ohodnoťte tento článek
4.9/5 - (33 hlasů)

Nejnovější články

Nezaměstnaný pár a děti.

Půjčka pro nezaměstnané a její výhody a nevýhody

Většina půjček je dostupná pouze klientům se zaměstnáním – ideálně na dobu neurčitou, kteří mohou prokázat své příjmy. Ne každý se však může pochlubit stálým příjmem. Možná jste právě přišli…

Rychlá půjčka na nové auto od COOL Money

Půjčka na auto: Nejsnadnější cesty k financování automobilu a nejčastější chyby

Pokud uvažujete o koupi automobilu, ale nemáte momentálně dostatek peněz na jeho zaplacení z vlastních zdrojů, máte v podstatě tyto možnosti: porovnat úvěry poskytované bankami či nebankovními společnostmi, nebo zvolit…

Dlouhodobá půjčka bez registru od COOL Money

Dlouhodobá půjčka bez registru: Co byste o ní měli vědět?

Vzhledem k tomu, že je k dispozici tolik různých druhů půjček, může být obtížné zjistit, která z nich by pro vás mohla být ta pravá. Dlouhodobá bankovní nebo nebankovní půjčka…

Diskuze

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top